|
Felhasználó
|
Az öreg meghalt?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Nem tudjuk. Balinto te tudsz vmit?
![]() |
|
Felhasználó
|
Abszolút semmit. Még tavaly írt levelet hogy nem akarok e visszamenni elitbe de elutasitottam azota se kep se hang
Viszont ha visszajön a gépem az OS cseréről akkor neki kéne állnom egy videónak. Legutóbb szerkesztve balintokiller által. |
|
Felhasználó
|
Frédi ilyen öreg lenne?
(még ezt se tudom) xd |
|
Felhasználó
|
42,43,44,45 kb
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
43 asszem
|
|
Felhasználó
|
Veszekedni jól tud ilyen idősen.
![]() |
|
Felhasználó
|
Otthonba került
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017 |
|
Felhasználó
|
Komoly?
![]() |
|
Felhasználó
|
Szerintem megunta a játékot.
![]() |
Idézet



